| deeDEE1269 a întrebat:

Am un laptop Acer aspire 5733 si am camera web incorporata dar vreau sa o pornesc fara yahoo si nu-mi merge drivere i-am dat update de vreo 3 ori si merge bine dar nu stiu de unde pot porni webu ca iconita nu apare pe descop sau in my computers

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Daca nu este nimic pe site-ul oficial incearca sa folosesti un soft separat.
ex: manycam. http://download.manycam.com/

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vezi sa nu fie de la messenger, ca asa o sa isntlezi la infinit

| deeDEE1269 explică:

Pai vedeti voi am vista nu wind 7 si drivaru cand dau la details nu apare apare sa selectez din nu stiu ce dar camera cica se numeste 1.3M HP WebCam

| deeDEE1269 explică:

Ms tuturor ca sa uitat peste acesta intrebare maine bun wind xp pe el si gata mersi marian castiga funda

| IonutAxi a răspuns:

Apoi daca nu apare..nu am idee..intreaba si tu pe cineva care se pricepe.

| deeDEE1269 explică (pentru IonutAxi):

Pai ionut nu te-am intrebat personal pe u am intrebat pe toti laughingoh go on

| IonutAxi a răspuns (pentru deeDEE1269):

M-am referit sa intrebi pe cineva care se pricepe, adica la un service ceva..nu aici pe TPU. Acum intelegi?

| MnereaDarius a răspuns:

Cum se numeste camera ta Web, ce sistem de operare folosesti, si daca stii cum se numea softul camerei Web?

| DJMikeGMC a răspuns (pentru MnereaDarius):

Se numeste cyberlink ca am avut si eu laptop deala, ei nu ti dau driver de camera v=web, il gasesti pe siteul producatorului

| MrHeadshot a răspuns:

Daca ai Windows 7 nu iti merge orice ai face! Doar la Windows Xp apare iconita Webcam in My Computer!

| serafina93 a răspuns:

Am aceeasi problema ca si tine sad Ai reusit sa faci webul sa mearga? Daca da, spune-mi si mie cum, te rog frumos.