| Radu506 a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire 5750G care atunci cand joc jocuri mai mult de 30minute temperatura procesorului ajunge chiar si la 90 grade C. Poate sa imi spune cineva care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

,,,temperatura max trebuie sa fie de 30 grade,,,cauza ar fi,, de ca il ti la caldura,,, da,, ia dai cu aspiratoru acolo de unde ese aru,, de sub dai cu aspiratoru poate are prat,, si pun sub el nuste carti ca poate nau aer ventilatoarele. funda?