| BeyondPain a întrebat:

Am un laptop Acer aspire E15 E5-572G-732J vreau sa montez un SSD pe el...nu stiu daca sa-l bag in HDD CADDY sau in slotul din interior,am auzit ca i-ar "conveni" mai mult in interior,nu mai stiu ce SSD merge pe acest laptop (marime, SATA si CADDY) as vrea de maxim 120 de gb..respectv 250 RON maxim...

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orice ssd e ok ca toate sunt la fel, asta se face la un service

| DeyCj a răspuns:

Cam toate ar potrivi, și desigur că se montează în caddy-ul lui.Ar trebui să potrivească, deoarece SSD-urile sunt cam la fel de groase cât hdd-urile.