| Petcu_Liviu_1994 a întrebat:

Am un laptop Acer aspire in 8 luni s-a stricat de 3 ori asta ar fi a 4 oara touchpad-ul numai merge. am reinstalat windowsul driverele si nimic... tastatura nici ea nu merge cand aprind laptopul, numai daca apas butonul power si asta dupa 30 secunde ca nici butonul power nu pot apasa ca nu merge. intra in stand by si dupa ce il aprind iar merge tastatura altfel nu. ce as putea face? in 8 luni sa se strice atat de des... e in garantiehappy da care``i treaba cu touch-ul de la ce sa fiestraight face

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Probabil ca problemele sunt mai multe si mai complexe decat par. Mergi cu el la service, mai ales ca e in garantie si vezi unde problema. Nu am mai intalnit genul asta de problema, dar depinde de la laptop la laptop si de la serie la serie!

| Petcu_Liviu_1994 explică:

Pai si eu ce fac dupa ce imi expira garantia daca pica de tot?straight face se poate face ceva adica e aiurea sa se strice de n ori. o reclamatie sau ceva pot face?