| Flavius999999 a întrebat:

Am un laptop Acer, cu o mufa hdmi, prin cablu l-am conectat la un monitor care are mufă VGA. Totul a mers bine vreo 2 ani dar de vreo săptămână face fițe, nu mai transmite imaginea, cablul este bun și monitorul la fel deoarece am încercat sa le înlocuiesc. Țin sa menționez ca laptopul și-a facut un update de vreo 2 zile. Oare ce are?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Posibil la placa video tot isi face windows 10, ai incercat sa dai un restore?

| Flavius999999 explică (pentru aditimus):

Nu, o sa încerc. Ms mult!

| aditimus a răspuns (pentru Flavius999999):

Cu drag, fundita happy?