| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Acer travelmate 2300, vreau sa pun pe el un bluetooth ca nu are,dar nu stiu cum sa.l bag din arhiva,doar manual merge zice.din device manger nu pot? unitatea optica nu e buna. as dori axplicatie in pasi, multumesc oricum.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna ziua
Daca are fizic bluetooth si e problema doar de driver, se poate descarca de pe situl producatorului.
Daca nu are bluetooth din fabricatie, solutia e un adaptor bluetooth din comert, functioneaza pe usb.
http://www.emag.ro/adaptor-bluetooth-asus-usb-2-0-usb-bt400/pd/DF3VQBBBM/
Succes!

| Jipa95 a răspuns:

Salutare nene anatomic! Daca ai nevoie de un bluetoth, cumpara-ti unul pe usb, sunt ieftine, si iti vo da si driverul la el. Si asa nu am inteles mai nimic din intrebarea dumitale.