| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Asus K50IJ si am drivere-le de la el pentru windows 7..As putea instala windows xp pe el? Si daca da..cum fac rost de drivere? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| CiurlaBogdan a răspuns:

Este foarte simplu mai intai donwlodeza driverele de pe microsoft.com pentru windows XP le bagi pe un CD/DVD dupa care instalezi Windowsul... dupa ce tremini instalarea bagi frumos CD-ul in unitate si instalezi Driverele dar eu tias recomnda ceva ce la mine functioneaza de fiecare daca scrie pe google Downldoad 3DP chep este un prgogram care ati donwlodeaz automat cele mai noi drivere pentru windows 7, Vista si XP, SUCCES

1 răspuns: