| Balas_Ramona_1984 a întrebat:

Am un laptop Asus vivobook max x541n, cu linux os endless, i-am dat restart si imi apare ecranul negru doar cu iconitele de internet, lumina, sonor si butonul off, si nu mai face nimic. Am mai patit odata si am fost nevoita sa astept sa se termine bateria, doar ca acum e full. Nu merge nici o tasta, bateria incorporata. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pățit și eu asta recent dar și-a revenit repede...scoate-i șuruburile și scoate-i bateria, eventual folosește-l fără baterie pe viitor.

| Balas_Ramona_1984 explică (pentru anonim_4396):

Mersi, asa voi face pe viitor neavand alta optiune. Intre timp isi revenise butonul de oprire si am putut sa il repornesc.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Instaleaza-ti un windows si poti rula pe amandouo si pe linux si pe windows