| Iorga_Andrei_1998 a întrebat:

Am un laptop Asus X54H din 2012 si acum dintr-odata nu mai functioneaza cum trebuie. Vorbesc pe skype si deodata se aude un bazait, iar pe durata acelui bazait mi se blocheaza tot inclusiv cursorul, iar bazaiturile sunt foarte scurte dar repetate cate una la 3-4 secunde. Dupa cateva zeci de secunde de cand incepe sa faca asa nu mai pot apasa pe nimic dar cursorul il pot misca si conversatia inca functioneaza.

Mai mult ca sigur este o problema legata de hardware... va rog ajutati-ma daca stiti ce sa fac.

Acum am scris de pe telefon, de aceea am putut posta.

1 răspuns:
| ion1731 a răspuns:

Du-l la un centru de diagnosticare, si numai cind conversezi pe skype apare problema asta sau si mai des/ in alte cazuri? ai incercat sa reinstalezi sistemul de operare?