| lolzdhan a întrebat:

Am un laptop Asus x556ub-xx030d. Știți dacă are loc de ssd? As vrea sa ii pun. Și cat m-ar costa o curățare de praf, o schimbare de pasta termica și o formatare?

3 răspunsuri:
| AdiAdi55 a răspuns:

Depinde ce interfața are Hardul adică Sata 2 sau 3.De ce nu mergi la un service sa vezi cât costa deoarece fiecare service are prețuri diferite, dar nu cred ca te-ar costa prea mult, cam vreo 150-200 lei maxim, dar cel mai bine du-te pana la unul și vezi.

| lolzdhan explică (pentru AdiAdi55):

Am piciorul in ghips si de aia am zis ca imi e mai comod pe TPU. Ms.

| AdiAdi55 a răspuns (pentru lolzdhan):

A scuze n-am stiut, dar cam cât am scris mai sus ar costa sa ți-l curețe de praf și sa îți pună o pasta buna termică și sa ți-l formateze