| FR33 a întrebat:

Am un laptop cu microfon incorporat, dar am si casti cu microfon. Cum pot sa folosesc doar castile(cu tot cu microfon) cand vorbesc cu cineva. In laptop pot baga doar o mufa casti/microfon, dar daca bag microfonul nu se mai aude nimic. Daca bag castile se activeaza microfonul de la laptop... tongue

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si nu vrei microfon? Nu vrei de asemenea si sunet? Daca ai numai o mufa de sunet la laptop, cum vrei sa folosesti si microfonul si castile in acelasi timp? Sau intrebi ca sa ai o ocupatie?