| IonutSiAtat92 a întrebat:

Am un laptop de gaming destul de bun.Este un ASUS ROG STRIX SCAR 15 si este printre cele mai performante laptopuri de gaming.Problema pe care o am este in felul urmator.L-am luat nou nout, in cutie.Dar pana si cand ma joc League of Legends se incinge.E normal asa ceva? Adica cand ma joc GTA5 sau PUBG la grafica maxima inteleg.E normal sa se incinga? Mentionez(doar in zona deasupra tastaturii se incinge.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Acolo de obicei e bateria.

| alexache a răspuns:

Da, e normal. am cautat pe net si am vazut ca e normal sa faca asa si ca placa video ar rezista pana la 90°