| hkkshddd a întrebat:

Am un laptop de la Toshiba si e foarte bun (cel putin pentru mine) 4 gb ram placa video integrata de 2 gb (foloseste 1 gb)si procesor i3 2350m 2, 3 ghz pe sistem de operare windows 10 32 bits. Acum cateva zile a inceput sa se inchida si redeschida singur si am cautat pe net ca problema ar fi din cauza ca se incalzeste mult. Eu nu cred ca asta ar fi problema, laptopul e din 2012 si pana acum a fost folosit doar pentru office de sora mea si inainte sa mi-l dea mie l-a curatat un tip care se pricepe la electronice. Mi l-a dat mie si am inceput pe el sa ma joc samp si tf2, jocuri care merg si pe o rabla de pc (nu au virusi jocurile instalate de mine). Cand pun mana pe el doar pe o parte din laptop se simte o diferenta de temperatura in locul unde se afla aerisirea aia, nu e mare diferenta e doar cu cateva grade in plus fata de partea cealalta care e rece deci nu cred ca asta e problema. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| TeRogLasama a răspuns:

De fapt cand se incinge si inchide singur asta ca na e ivechit ce sa ii faci, dar nu am vazut sa se porneasca singur dupa ce se inchide.Mai bine iti cumperi un PC.Si pentru office si pentru jocuri. Daca totusi vrei da-mi msj ca iti fac eu unul, pe pc garage. BFT!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Poate asta te ajuta mai mult: https://devicebox.ro/......motiv.html