| andrefrancais a întrebat:

Am un laptop Dell latitude d630. Il am din 2007. Astazi nu mai boota si hard diskul facea un sunet ciudat. Nu am informatii imrtante pe el. Am incercat sa pun alt sistem sistem de operare, dar tot nu boota. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa il duci la servis este defect.

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Mai intai te uiti aici sa vezi ce simplu e sa schimbi HDD-ul la acest laptop: http://www.youtube.com/watch?v=kSp89mxGZQc

Apoi iti cumperi un HDD de schimb (in functie de cati bani ai, nou sau sh - dar sh cu garantie de firma nu de pe olx la plezneala). La cat de simplu se inlocuieste, s-ar putea sa ti-l schimbe de unde il cumperi dar oricum o poti face si tu.

| Leonard_Roșu_1967 a răspuns:

R.i.p laptop. Du-l la service