| paul365 a întrebat:

Am un laptop Fujitsu Siemens Amilo Pi 2540, 2 gb ram, procesor Intel core duo. Vreu sa instalez un windows 8 enterprise. Vreu sa stiu daca o sami functioneze bine windowsul, daca PC nu pateste nimic din cauza windowsului, daca este bun windowsul pentru acest laptop.Raspundeti ce care stii. funda

4 răspunsuri:
| luky63 a răspuns:

Merge FB

| DjFlood a răspuns:

Are acelasi cerinte cu wind 7. dar numai ca nu ai patchurile de programe.ca abia a aparut pe net windows 8.sincer mai bine baga windows 7.

| paul365 explică (pentru DjFlood):

Am 7 acum pe PC.

| DjFlood a răspuns (pentru paul365):

Are cerinte mici 1 ghz procesoru, 1gb ram, si placa video compatibila cu driect x9 s-au 10, deci orice in sus de la 256mb