| Daniel_Feraru_1977 a întrebat:

Am un laptop Fujitsu Siemens amilo pi3625 windows 8.1 64 bit.
Nu-mi mergea un joc si cineva mi-a spus sa imi iau iobit driver booster, am dat scanare la iobit, mi-a sters driverul wireless.Nu a mai mers wi-fi si am cautat pe net driverul de wifi, am instalat si acum cand se deschide apare blue screen si scrie irql_not_less_or_equal.
Cum il fac sa se aprinda si sa mearga wifi?
Va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Restaureaza pc-ul la un moment anterior si uita de acel booster...

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Atunci dezinstaleaza acel booster si asigura-te ca instalezi un driver pentru wifi compatibil cu laptopul tau! Eventual ai putea instala cel de pe cd-ul care ti l-a dat cu laptop-ul... Bafta!

| Daniel_Feraru_1977 explică:

Nu pot. Nu am niciun restore point facut.