| Mellie00 a întrebat:

Am un laptop HP, iar când mă joc peste 10 secunde ii moare bateria si când îl pun La încărcat nu se încarca deloc arată 0% in continuu si merge extrem de încet când e La "încărcat" ce pot face 1. Sa se încerce si sa se descarce mai greu 2. Subliniez SA MI SE INCARCE ca mie nu mi se încarca deloc si 3. Sa nu mai meargă atât de greu când e La încărcat! Va rog mult de tot ajutati-mă. Dau funda+vot!

4 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

1 & 2) alta baterie
3) nu are legatura ca atunci cand este la "incarcat" se misca mai greu, ci este doar o coincidenta (sau ti-ai facut tu o parere in acest sens).

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut/Bună.Cred că problema este a bateriei, autonomia acesteia a scăzut la minim probabil din cauza portabilităţii sau a contactului prea des a acesteia cu energia electrică. Recomand să arunci o privire pe eMAG, menţionez că beneficiezi de cele mai mici preţuri plus livrare gratuită: http://goo.gl/lCsjS.Sper să te fi ajutat, îţi urez o zi aşa cum ţi-o doreşti.

| Hand_CalculatoareSecond_1985 a răspuns:

Daca nu ai banutzi pentru o baterie noua, una sh e 100 lei la noi http://sistems.ro

| Littleflower a răspuns:

Nu se mai incarca pentru ca s-a dus bateria, trebuie schimbata