| Mihai_Cioroiu_2000 a întrebat:

Am un laptop HP pavilion cu Windows 10 original.Cad pornesc laptopul îmi apare poza de lock screen și nu pot sa scriu parola.
Am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| tpuuser999 a răspuns:

Apasa F8 cand pornesti laptopul (inainte sa porneasca windows) si intra in Safe Mode. De acolo poti sa-ti scoti parola si sa incerci sa pui alta, sau o metoda diferita de autentificare.

7 răspunsuri:
| lauren93 a răspuns:

Nici daca dai un ESC? Si eu mai patesc sa nu imi apara locasul cu parola.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai_Cioroiu_2000 explică (pentru tpuuser999):

Pe desktop nu-mi apare nimic toar poza de lock screen și căsuța unde sa scriu parola nu-mi apare

| Mihai_Cioroiu_2000 explică (pentru tpuuser999):

Pe desktop nu-mi apare nimic toar poza de lock screen și căsuța unde sa scriu parola nu-mi apare

| Mihai_Cioroiu_2000 explică (pentru lauren93):

Și cum rezolv problema?

| tpuuser999 a răspuns (pentru Mihai_Cioroiu_2000):

Vrei sa spui ca ai intrat in Safe Mode si se intampla la fel, sau doar imi repeti problema in speranta ca o sa se rezolve prin magie?