| marianza a întrebat:

Am un laptop HP PAVILION DV7 cu windows xp home premium 64 bit si nu gasesc deloc driver pentru SUNET am instalat ceva realtek dar cred ca nu e bun ca se aude prea incet nu se aude cum trebuie nu stiu unde sa dau sa aflu ce driver imi trebuie?

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ar trebui sa-l gasesti pe site-ul HP:

http://www8.hp.com/us/en/support-drivers.html

Apropo, cum adica XP home premium? Poate XP home edition. Home premium este o editie de Windows Vista sau 7.

| Bogdanux a răspuns:

Incearca sa folosesti optiunea Detect product ( dupa ce dai Drivers & software) din link-ul dat de mine, iti va detecta product name-u/number-ul.

| marianza explică:

Am scuzati am WINDOWS 7