| Stoican_Dragos_2001 a întrebat:

Am un laptop și este în garanție l-am trimis să îlrepare sși a zis ca nu mai merge făcut și a zis să îmi iau altu la același preț dar mie nu îmi convine alte produse, nu poate să îmi dea acelașimodel de laptop?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai intreaba daca o sa vina pe stoc si astepti pana vine acelasi model pe stoc. Daca nu o sa il mai aiba iti dai seama ca nu mai iti poate da unu din ala. Alege unu mai scump si dai diferenta daca nu iti plac alea la acelasi pret.