| Hoseas a întrebat:

Am un Laptop Lg, si tot imi apar dungi orizontale transparente pe ecran care pulseaza si bruiaza, chiar si daca o leg pe un monitor extern. Ceea ce e interesant, de pe adaptorul lui, merge perfect, fara nici un bruaj si linie tranparenta. Insa nu-l pot folosi incontinu pe adaptor, pentru ca nu tine mai mult de o ora incarcat. Am incercat cu alta priza direct, nimic. Am schimbat cablul vga nimic. Din ce cauza face asta?! Placa video?! Panglica display?! adaptorul?!

3 răspunsuri:
| JohnyMoga a răspuns:

E de la placa video

| Hoseas explică (pentru JohnyMoga):

Daca ar fi de placa video, ar trebui sa bruieze incontinu si de pe adaptor cind folosesc. De ce merge imaginea perfect de pe adaptor, si numai in priza la alimentare bruiaza atunci?!

| Refresh0 a răspuns:

Vezi ori trebuie sa instalezi driverul ori placa video...