| OnutzaIlm34 a întrebat:

Am un laptop mai vechi ( Acer Aspire One) care vreau sa il repar ca sa il dau cadou ( second-hand ce sa zic) si am descoperit ca avea local C plin. Si nu prea ma pricep. Si nu stiu ce sa sterg. Nu vreau sa il duc la reparat ca afla sora mea si va sti ca e vorba de ea. Va dau mai multe detalii daca vreti.

1 răspuns:
| Typhoo a răspuns:

Formateaza Hard Disk-ul si reinstaleaza-i sistemul de operare daca te pricepi.
Daca vrei doar sa stergi, incepe cu filme, muzica, poze. Astea ocupa cel mai mult spatiu.