| LaGGeR1990 a întrebat:

Am un laptop mai vechi si vrea sa instalez windows 7 dar nu am cd cu drivere. Am auzit de undeva ca le descarci de pe net. De unde le descarci de pe net? Laptopul e Asus eee pc r101x

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula driverele le gasesti pe site-ul oficial al producatorului laptop-ului, in cazul tau Asus.

| K0sti a răspuns:

De la Asus, de unde ai putea sa le descarci, de la Toshiba?

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Descarci Slim Driver. Ala iti gaseste driverele si le poti instala direct.

| LaGGeR1990 explică:

Am descarcat driverrobot si am vazut ca le gaseste si le instaleaza direct. E bun?