| Mike23 a întrebat:

Am un laptop, mi l-a dat un unchi din spania pe degeaba ca el are unul mai performant, cand ii dau shut-down ramane asa blocat scrie ca se inchide si nu se inchide nici daca il las o saptamana, de obicei nici nu il mai inchid, inchid doar clapa aia, dar azi dimineata am dat din neatentie si mi-a aparut asa, l-am mai inchis de la buton, l-am mai lasat sa se termine bateria si sa il pornesc la loc, acum nu stiu ce a patit de imi apare "Se actualizeaza 3 din 3 : 100%, nu inchideti pc'ul" iar dupa vreo jumatate de ore se da restart si apare asta din nou, de azi dimineata face asa, windowsul avea vista, i-am bagat la el SP 1 si liba romana ca era in spaniola, dar atunci a mers normal cand a actualizati. Sa schimb windowsul?

Dau Funda 100% pentru un raspuns care sa ma ajute cat de putin!

Răspuns Câştigător
| Angelsergiuboy a răspuns:

Formateazal tot si baga windous XP sp 2 sau 1 si iti merge perfect

big grin

sper sa imi lasi funda

3 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Instaleaza Windows XP! Si ai grija cand stingi calculatorul sai ii dai Shutdown din bara (Start-Turn off computer). Nu mai apasa ca disperila pe butonul de shutdown pana se stinge complet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, eu ti'as recomanda sa iti pui un Windows 7, sau, daca vrei tot Vita, sa mergi la un specialist IT sa ti-l reparewinking

| Erik_6452 a răspuns:

Kereztes Erik, Sef IT La TheErikService, "Daca Iti Scrie Ceva Despre Update, Inseamna Ca Este Un Windows Mai Nou Si Daca Te Deconectezi De La Internet, Se Va Restarta Si Cand Va Mai Apare, Deconectati-va Iarasi De La Internet.