| CocoCosty2000 a întrebat:

Am un laptop si i-am spart ecranul, acum nu mai merge sa il conectez al alt monitor. Inainte mergea, ce pot sa fac? Daca puteti dati-mi un link pentru un video sa vad ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Apasă combinația de taste:
1. Windows + P (butonul cu o iconiță în formă de steag, ca logo-ul windows, dintre tasta CTRL și ALT sau Fn și ALT)
2. Fn + F8 (poate să difere în funcție de model. Uită-te la tastele F după o iconiță cu un monitor și un dreptunghi)

| sierra1 a răspuns:

Apasă cu fermitate tasta ALTul

(alt laptop)

| CocoCosty2000 explică (pentru sierra1):

Cand este aprins?

| sierra1 a răspuns (pentru CocoCosty2000):

Mai citeste odată

| CocoCosty2000 explică (pentru sierra1):

Nu merge

| sierra1 a răspuns (pentru CocoCosty2000):

Ia-ți ALTul, acum te-ai prins?

| LPCTSTR a răspuns:

Stiai ca TPU are o functie prin care poti modifica postarile astfel incat sa nu faci impresii proaste atunci cand scrii catre lumea larga?