| Floreenofficial a întrebat:

Am un laptop si vreau sa ma inregistrez video.Am camera incorporata in el, logic.Am in laptop vreun program instalat pentru asa ceva sau trebuie sa downloadez eu vreounul de pe net? Daca da, cum se numeste?

1 răspuns:
| Vooortex a răspuns:

Buna. Ca sa iti mearga camera iti trebuie driveru' care il gasesti pe net, scrii pe goolge numele camerei apoi driver download si il vei gasi. Nu ai spus cum se numeste camera ca altfel iti lasam un link.

Merit fundita? big grin