| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Toshiba. Are microfon incorporat si inainte mergea sa vorbesc pe messenger, persoana cu care vorbeam ma auzea. Acum nu mai e asa. Microfonul incorporat nu mai merge, dar daca bag unul extern merge, ma aude. Am windows 7 in caz ca asta conteaza sa stiti. Va rog, ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Alex21_3815 a răspuns:

Ai instalat driverul sau daca nu incearca sa pui unu extern si daca merge ala du-l la reparator de computere sau daca nu merge nici ala du-l.
Sper ca te-am ajutat.

| stickere a răspuns:

1.instaleaza driverul de sunet de la toshiba si o sa mearga la win7...asa mi a facut si mie

| stickere a răspuns:

Salut!AI INCERCAT STICKERELE PENTRU LAPTOP?
Eu am incercat,sunt la al3lea pe laptop.dupa ce il dezlipesc ramane foarte putin

lipici,pe kre il curat cu spirt.ramane impecabil...oricum e bun pentru ca ofera un aspect

placut dar si protejeaza de zgarieturi.kre e interesat de stickere la pretul de 25 lei

(cele mai ieftine de pe piata) la comanda cu ce imagine vreti sau alegeti din galeria mea

contact id: nikelino6@yahoo.com

http://www.okazii.ro/......sebite-la-

comanda.html