| vladimircelviteaz1234567890 a întrebat:

Am un laptop Toshiba cu camera web. Intrebarea mea este daca stiti vreun program de filmat cu camera web dar sa filmeze cat mai clar imaginile. Funda.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vrei sa te filmezi tu sau sa filmezi desktopul? Ce sistem de operare ai?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| neagucostel a răspuns (pentru neluL):

Daca vrei sa te filmezi pe tine nu ai nevoie de program dar daca vrei sa filmezi desktopul iti recomand CamStudio(cauta pe google si nu schimba setarile programului)
La Camera Web Ca sa te filmezi pe tine ar trebui sa apara in my computer
o camera video daca apare dai 2 click-uri pe ea

| neluL a răspuns (pentru neagucostel):

Cum sa nu-ti trebuiasca program sa te filmezi? De unde stii ca are windows XP? Camera in My Computer doar la XP iti apare? La windows 7?

| horia2012 a răspuns:

Incearca-l pe asta, dar nu e gratis:
http://www.softpedia.com/......rder.shtml
- claritatea inregistrarii depinde de performantele camerei si in foarte mica masura de program.