| pery a întrebat:

Am un laptop Toshiba satellite c55-A-164 si s-a defectat conectorul audio jack(e nevoie de inlocuire din cate am vazut), cat m-ar costa aproximativ reparatia totala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la service la service. Poti intreba la un service din zona.Dar daca conectorul este on board adica nu se poate detasa, cred ca trebuie schimbata toata placa. De aceea nu iti putem da un raspuns clar, nu stim daca placa audio este on board sau nu. In jur la 50 de lei daca e detasabila.