| Bsc_Radu_1988 a întrebat:

Am un laptop Toshiba satellite si nu-mi merge tochpad-ul. La stare imi zice ca e activat. Laptop-ul este cumparat de putin timp. Credeti ca e o problema din bios? Oare merge daca reinstalez windows-ul? Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| ardei795 a răspuns:

Trebuie sa te duci pe site-ul oficial Toshiba, introduci numele si modelul laptop-ului, apoi instalezi driverele.
Succes!

| RAY a răspuns:

Mufa nu e bagata corect, eu n-am patit asa ceva, functia aia merge si fara sistem de operare, du-te la garantie cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza driver booster 2 si scanezi cu el.In lista driverelor vechi sau lipsa cauti touchpad-ul si dai update. Dupa instalare restartezi laptopul si activezi tuchpad-ul.