| GasBoy a întrebat:

Am un laptop Toshiba Sattelite C660-11D,si vreau sa stiu de ce nu imi merge minecraft.La toate jocurile trebuie sa dau Graficile pe low. Funda Urgent!

7 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Ori nu ai place video destul de buna(cred ca ai), ori nu ai instalat drieverul pt.placa video.

| GasBoy explică (pentru Romeo44):

L-as instala dar ma tem.ca am avut un pc cu placa video dedicata am instalat un driver video si nu a mai mers placa video.

| Romeo44 a răspuns (pentru GasBoy):

Nu are de ce sa nu mai mearga.Ma intreb ca i-ai facut de nu a mai mers placa video?

| GasBoy explică (pentru Romeo44):

Stiu,nu am facut nimic, doar am jucat jocuri si atat.Nu am instalat nici un feld e driver video nimic.

| Claudiu155 a răspuns:

Uita-te sa vezi daca ai ultima versiune de Java instalata.

| Cojanu_Marian_2001 a răspuns:

I just got a free Minecraft code from http://freeminecraft.cc