| Gogaieeee a întrebat:

Am un laptop Toshiba si am windows 7 dar nu merge mouse-ul acela pe usb de ce oare adica se aude acel sunt cand il conectez si atat nu se mai intampla nimic nu merge nu se misca... cine ma ajuta dar mouseul ala al leptopului merge...

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dar mouse-ul integrat in laptop iti functioneaza? Iti recomand sa incerci si in alt port usb, daca nu ai incercat inca. Esti sigur ca mouse-ul acesta pe usb este functional?