| brigifolk a întrebat:

Am un LED Samsung si pe margine imi apare ceva ca o bara unde scrie LED si allshare. Ce sa fac ca sa dispara?

1 răspuns:
| Anonimacuprobleme a răspuns:

Te duci inapoi de unde l-ai luat si ii rogi sa ti- faca sa dispara sau daca nu vor poti sa incerci sa ii scoti baretia de vreo 2 ori si sa il tii 5 min de fiecare data daca nu mai am o solutie... te duci la un mecanic de asa ceva si il rogi (mai intai ii bagi ceva in buzunar. normal) sa iti reseteze si tie scrisu led sau cum ai spus. mar og tine de chestie daca nu mg insemna ca e de la Samsung LED poate asa e fabricat. daca e cu taci poti sa dai pe ea intr-o parte si poate ti se duce