| Paranormal12 a întrebat:

Am un Lenovo a328 si am internet doar pe el.Cum as putea sa iau internet de la telefon la calculator prin USB(nu are wireless, deci nu pot face hotspot? Care sunt pasii si setarile pe care trebuie sa le fac?

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Se poate. Conecteaza telefonul la PC prin cablu, intra in setarile telefonului si cauta "USB tethering", activeaza-l(sau bifeaza casuta, depinde de telefon), dupa care activeaza datele mobile si asteapta 10 secunde. Dupa ar trebui sa-ti mearga