| Blaxander99 a întrebat:

Am un Lenovo S860 si de curand am primit update la lenovui 2.0. Descarc fisierul si cand dau sa fac update se stinge si in loc sa se instaleze automat, intra intr-un meniu ciudat si ma pune pe mine sa selectez fisierul zip dar cand il selectez si ii dau sa se instaleze nu ma lasa imi da eroare... Ce sa fac? Cum sa ii fac update-ul?

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

De ce vrei să strici un telefon şi aşa prăpădit cum e, că e naşpa oricum, dar lasă-l aşa cum e!
Te mănâncă?