| andrey910 a întrebat:

Am un LG GT405 si cam de doua saptamani imi arata ca memoria interna este plina (0 B liber) desi nu am pus nimic in memoria interna, am incercat sa il formatez dar nu merge... iar daca fac o poza sau pun ceva nou pe card, cand intru la imagini sau sunete nu este nimic... dupa ce formatez cardul si copiez din nou melodiile si pozele pe el merge. Nu este cardul de vina, l-am pus la un coleg si a mers. Telefonul este in garantie, daca il duc la reparat sa ii reinstaleze softul cat timp il va tine?

2 răspunsuri:
| allxcs1 a răspuns:

Pai eu zic ca vreo saptamana sau mai putin ca si la mine s-a intamplat

| haha12 a răspuns:

Pai, ar putea sa il tina o saptamana, 2-3 zile sau chiar 2 saptamani.
Depinde cat de grav e si de cate comenzi au.