| Anonim_4683 a întrebat:

Am un lg ku990i si nu pot sa trimit nimic prin bluetooth, scrie asa esec la trimiterea catre... am incercat sa trimit si pe alt telefon... dar nu merge. dau funda

2 răspunsuri:
| yonutz1996 a răspuns:

Nu poti sa trimiti sau iti trimite altceva ca asa am patit cand sa trimit o melodie eram in playlist si dadeam de exemplu song1 si imi trimitea song 2 dar din fisiere de acolo mergehappy

| gheorghita a răspuns:

Buna, si eu am aceeasi telefon, si mie imi merge, pur si simplu activezi bluetoothu' si apoi mergi si de ex daca vrei sa trimiti o poza dai trimitere si acolo ai 3 optiuni : mesaj e-mail si bluetooth si apesi pe a 3-a optiune. Daca nu iti merge, mergi la orange sau vodafone de unde l-ai achizitionat si explica-le problema.