| deadly123 a întrebat:

Am un LG optimus 3D cu android 2.3.5 si as dori sa imi pun android ice cream sandwich adica 4.0.2 sau 4.0.3( care e mai bun). As dori sa imi dati un link cu un tutorial in romana si sa spuna foarte clar si raspicat ce trebuie sa fac ca nu vreau sa imi stric telefonul. Multumesc!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu is cineva. din nefericire, neoficial daca vrei, ca oficial ics nu exista(neoficialul pus gresit sau daca se strica teleofnul, stricat ramane, ca nu mai ai garantie)

| deadly123 explică:

Cineva?