| AlexMAV a întrebat:

Am un LG Optimus L9 luat de la eMAG anul trecut. Mai am la el garantie un an si mentionez de garantie ca am o problema la el.
Cand il pun la incarcat nu merge, nu se incarca, bag mufa in el, si acolo arata ca primeste energie(se incarca), dar nu urca procentul, mai scade, dar cand urca, ar fi cam 1 % la 30 de min, poate o ora. Am observat acolo la introducerea mufei, daca zgatii mufa in dreapta sau stanga, e slab, parca nu sta fixat bine acolo. Cand incarc cu un incarcator de Samsung sau alt ceva, imi merge, se incarca normal. Eu vreau sa stiu daca il trimit inapoi la eMAG sa mi-l faca, l-ar face? Nu vreau sa raman la un incarcator de Samsung ca scurtez viata bateriei. Daca mi-ar face telefonul cum as putea sa le trimit produsul?
FUNDA cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| MariaPGabriela a răspuns:

Buna! Eu asa am patit la tableta...nu e vina telefonului ci a incarcatorului. Te sfatuiesc sa mergi la eMAG iar ei o sa ti-l schimbe daca e nevoie! Sper ca te-am ajutat!