| Rockyouremind a întrebat:

Am un LG Prada si nu merge sa folosesc USB-ul, el merge, arata ca se incarca cand il conectez la laptop, dar nu merge sa bag nimic pe telefon. De fapt nici nu il citeste cred. Si nu functioneaza nici CD-ul de la telefon, am Windows 7 si nu perge pe astasad. Poate sa ma ajute cineva?

4 răspunsuri:
| Erik_7239 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema cu un Nokia x3, nu-mil recunoastea windowsu-l tot windows 7 am si eu. Incearca sa instalezi cd-ul de la telefon sau cauta pe net driverele pentru Lg la telefon. Succes!

| Andra0037 a răspuns:

Pai umbla la setarile de blutooth si acolo scrie USB, si dai salvati masiv sau altcumva da sa scrie masiv

| lila_1550 a răspuns:

Ah da... windows 7 da probleme cateodata din cauza ca nu vine cu anumite drivers si nu-ti citeste usb.atunci trebuie sa i le incarci de pe net.nu stiu sa-ti explic pe larg. sper sa-ti fie cu ceva de folos.

| enasistem a răspuns:

Din "Connectivity" schimba optiunea in usb mass storage