| TheSeventhSin a întrebat:

Am un mail de prin 2012-2013 si nu-i mai stiu parola si cand am incercat sa recuperez parola mi-a aparut sa intru pe alt mail pentru a primi o cheie...
Problema e ca nu-mi aduc aminte nici de contul ala... nici macar numele de utilizator ce pot face?
Am nevoie neaparata de primul mail

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Alege varianta sa primesti cod de deblocare pe numarul de telefon pe care l-ai trecut pentru verificare.
Daca si acel numar "ai uitat", atunci ia-ti adio de casuta de e-mail, fiindca nu-i al tau! tongue

| TheSeventhSin explică (pentru Bula):

Ba da, crede-ma e al meu.
Numai ca pe atunci cand l-am facut eram copil, bine nu pot spune ca acum sunt mare rau dar na (Insemnand ca am doar 19 ani, si pe atunci aveam 12-13 ani parca)