| Gmcc a întrebat:

Am un Memory Stick de 16 gb! Il folosesc in masina la un adaptor! Am bagat muzica in el scanata de virusi! A mers vreo 2 luni fara nici o problema! De ieri insa numai merge! L-am luat l-am bagat in laptop si in unele din folderele create de mine apareau niste litere chinezesti :O! Problema e ca mi s-a blocat laptopul de doua ori si numai merge sa-l deschid! Ps:l-am si formatat! Raspuns bun funda!

1 răspuns:
| neergaby a răspuns:

Stikul cred ca e devina, mai incearca si in alt calculator, daca face la fel inseamna ca e ars ceva pe el... Ce firma e? Si s-ar putea ca adaptorul sa il fi ars, e de firma sau e chinezesc adaptorul?