| gigivaloare a întrebat:

Am un microfon si nu imi merge. Windowsul nu mi-l recunoaste. Cred ca este din cauza ca am un singur port mini-jack (am laptop) si imi detecteaza microfonul ca si cum ar fi niste casti. Am incercat sa schimb niste setari prin "sound" dar nu a mers. In cazul asta ce pot face? Va rog sa ma ajutati, dau funda!

1 răspuns:
| xPaulFTWYT a răspuns:

Ai putea sa il pui in slotul de microfon nu in cel de casti, iar daca nu ai unul nu prea cred ca poti sa il folosesti.
Funda?