| anonim_4396 a întrebat:

Am un modem de la digi si de un timp nu mai pot vede nici un videoclip ca merge 2 sec si se incarca 10 sec si iar merge 2 sec si iar sta 10 si tot asa.Stie cineva unde este "buba"?

2 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Suna la 400/401 + prefisul orasului tau le explici problema si ei sunt singurii in masura sa rezolve problema ta.

| procust a răspuns:

Eu am reclamatie facuta la ei de 1 luna si nu mi au rezolvat problema de net! nu au reteaua dezvoltata suficient! ca de obicei rds ul are oferte bune dar prea putini oameni, ai rabdare ca se va rezolva!