| TinKode011 a întrebat:

Am un modem orenge HUAWEI E173 si cu viteza de 7.2 Mbps si un laptop cu tastatura de aia normala pe ntru ca alu ieste striocata pot sa fac ca calculatorul sa emita semnal waireless? minim la 2m in jurul lui?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate. Pentru semnal wireless trebuie sa ai un router.

| TinKode011 explică (pentru Ioandelasal):

Un prieten are fara router cu ceva program da pentru ala trebuie wind 7 eu am xp

| Ioandelasal a răspuns (pentru TinKode011):

Poate prinde semnalul de la un vecin sau de la un router public. Ca sa ai semnal wireless trebuie sa fii in aria de acoperire a unui router.