| anonim_4396 a întrebat:

Am un monitor Acer și apare o dunga verticala albastra/verde. Cum pot remedia problema?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E o problema a unui condensator sau a unui grup de piese (baleiajul pe verticala). Te poate costa 60-70 lei sau mai mult. Depinde.

4 răspunsuri:
| ririsa a răspuns:

Il duci la service. banuiesc ca nu te pricepi la electronica indeajuns de mult incat sa il desfaci si sa il repari singura happy

| anonim_4396 explică (pentru ririsa):

Cat costa?

| ririsa a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde. poate fi ieftin daca e o problema banala sau poate fi scump daca defectiunea e mai grava, nu prea ai de unde sa stii asta

| Robirecalo3 a răspuns:

Nu poti