| Blonduuuuuuu a întrebat:

Am un monitor HP L1925 care l-am cumparat recent. Am unblat la setari si acum se vad culorile in ceata, am umblat peste tot la setari si nimic, am dat sa revina la setarile din fabrica si degeaba. Apas pe un Buton de pe monitor si isi revin culorile pentru cateva secunde cat apare o iconita de la monitor in care scrie Ajusting. Cum pot sa-l fac?

2 răspunsuri:
| Simion_Gabryel_1986 a răspuns:

Simplu cumperi altul!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa o copie dupa factura! Apoi pune copia cu garantia si toate piesele aferente in cutia originala si trimite-l la service. In prealabil ia legatura cu ei si spune-le ce ca nu mai merge monitorul. Nu le spune cum s-a ajuns la situatie!