| Andrei1ndr a întrebat:

Am un monitor LG Flatorn w1946, iar atunci cand il conectez in placa video integrata..imi apare,, power saving mode"...va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| DataSoft a răspuns:

Si la alte monitoare iti merge? ca este probabil poate sa fie si din cauzala rezolutie sa nu poata sa o redea..sau sa fie ars cipul video de la placa onbord..ca asta ar fi singurele cauze din punctul meu de vedere. sper sa ma insel si daca da..sa ma contrazica cineva happy

| Andrei1ndr explică (pentru DataSoft):

Rezolutia maxim este de 1360x768 pixel, deci nu cred ca este de la rezolutie, deci merg pe mana ta cu chipul ars.Iti multumesc foarte mult ca mi-ai raspuns, o sa incerc si pe alt pc. happy

| Andrei1ndr explică (pentru DataSoft):

Merg pe mana ta cu chipul ars.Iti multumesc pentru raspuns.(rez. maxima este de 1360x768 pixeli).O incerc si pe alt pc!