| SarcasmBoy a întrebat:

Am un monitor Samsung LCD si recent au murit niste pixeli la el sau s-a ars ceva in el vreun condensator pentru ca miroase foarte rau a "cauciuc ars" iar un colt al ecranului e complet negru nu functioneaza acea parte,deci nu se poate spune ca e ars deoarece se deschide,primeste curent, intra in windows... aveti idee cat m-ar costa o reparatie de genul acesta pentru cunoscatori?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Asta nu îți pot spune dacă nu mă uit în el să văd ce o cedat.
Din descriere pare a fii o supraîncălzire aunor circuite.Recomand pentru a nu îl deteriora mai tare să nu îl mai utilizezi până ce nu îl duci într-un service.Succes