| vladlove123 a întrebat:

Am un monitor samsung syncmaster e1920, are ceva daca mereu dupa ce opresc calculatorul opresc monitorul de la buton, ca noaptea ma deranjeaza becul acela care licare... cel mai bun raspuns... funda

Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

Nu are nimic si eu fac la fel...de mii de ori am inchis si deschis monitorul tot un Samsung

1 răspuns:
| Betivu a răspuns:

N-are nimic, poti sa-l opresti de fiecare data, ca de aia are butonul de on/off sa-l pornesti/opresti cand ai nevoie.